ALAN JEY

 

 

Laboratorium Alan Jey – włoska tradycja połączona z nowoczesną technologią

Laboratoriom Alan Jey powstało w 1975r. jako firma specjalizująca się w produkcji farb i kosmetyków do włosów i skóry głowy. Ciągłe inwestycje w badania i nowoczesne technologie pozwoliły rozwinąć się firmie i umocnić swoją pozycję na rynku profesjonalnych artykułów fryzjerskich.

Filozofia jaką wyznaje firma Alan Jey to doskonała jakość produktów i 100% satysfakcji klienta zapewnione przez dążenie do spełnienia stawianych wymagań oraz ciągłe doskonalenie. Polityka Jakości firmy zawarta jest w haśle "Wszystko co najlepsze dla naszych klientów".

Doskonała jakość i potwierdzona skuteczność produktów osiągana jest przez staranny dobór i selekcję składników używanych do produkcji kosmetyków. Kontrola procesu na każdym etapie produkcji oraz stała analiza fizyczno-chemiczna pozwala na uzyskanie niezmiennej  jakości produktów.

Nowoczesny system produkcyjny jaki posiada firma pozwala spełniać surowe wymogi stawiane produktom przez klientów firmy. Dzięki doświadczeniu i wieloletniej tradycji w produkcji kosmetyków do włosów, firma Alan Jey jest w stanie zapewnić 100% satysfakcji klienta.

 

Zapraszamy do współpracy.